top of page

Uudised

Näitus/võistlus „XXI sajandi metsaraidur, 2018“, Arhangelski oblastis Venemaal.

 

8-11 august toimus Venemaal, Arhangelski oblastis võistlus/näitus „XXI sajandi metsaraidur, 2018“. „Fortruck OÜ" esindaja võttis üritusest osa, ning hankis uusi teadmisi ja muljeid oma valdkonnast.

Maamess 2018

 

Fortruck OÜ esindaja osaleb 19 aprill - 21 aprill, ühiselt enda Venemaa koostööettevõttega For-Les, Tartu „Maamess 2018“-el. Meie haagised (ROBINSON) on esindatud koostöös TMT Malinen Baltic- uga, haagistel on peal TMT alumiiniumist tugipostid, samuti hakkavad olema TMT tugipostid, vahesein ja muud detailid, meie valmival pealisehitisel. Haagiseid  saab näitusel väljas olema kaks, täishaagis ja poolhaagis, tooted on üleval ka meie kodulehel. Leiate meid hõlpsasti platsilt VP-60, koos TMT Malinen-iga ja SCANIA esinduse vastast, üle vahekäigu ristmiku. Teretulemast meie boksi VP -60! Kohtumiseni Maamessil 2018!

Rahvusvaheline metsa mess „Rossiiskii Les“

Fortruck OÜ esindaja osaleb 06 dets.- 08 dets., läbi enda Venemaa koostööettevõtte For-Les, rahvusvahelisel metsa messil „Rossiiskii Les“, Vologda oblasti pealinnas Vologdas. Oleme tellinud enda koostööpartnerilt Iirimaalt (Robinson), spetsiaalselt Venemaa turu jaoks mõeldud haagised, et neid edaspidi  Venemaale turustama hakata. Haagiseid  saab näitusel väljas olema kolm, kaks täishaagist ja üks poolhaagis, tooted on üleval ka meie kodulehel.

bottom of page