top of page

Fortruck OÜ on 2017 aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb peamiselt metsaveoks kohandatud masinate, haagiste ja detailide loomise, maaletoomise ning edasimüügiga.  Samuti on meie kaudu võimalik tellida vastavalt kliendi soovile kõiki haagiseid ja sinna juurde kuuluvat, peamiselt Saksamaa tootjalt ja koostööpartnerilt. 

Fortruck OÜ eesmärk on metsanduse ja transpordiga tegelevatele ettevõtetele pakkuda kõrge kvaliteedi ja võimalikult madala hinnaga haagiseid. Kõrge kvaliteedi tagamiseks kasutatakse Skandinaavia terast STRENX ja HARDOX. Veermik on kõikide konkurentidega samane – BPW või SAF. Elekter ja pidurid on samuti Skandinaavia konkurentidega sama – WABCO. Hind on aga mitmeid tuhandeid eurosid madalam!

Fortruck OÜ töötajatel on üle 20 aastane töökogemus metsanduse alal, mis on abiks koostööpartneritega uute lahenduste väljatöötamisel haagiste ja pealisehitiste tootmisel.

Fortruck OÜ koostööpartnerid on oma ala tippspetsialistid, omades üle 20-ne aastast töökogemust haagiste ja pealisehitiste tootmise valdkonnas.

bottom of page